“Політичні судоми кульгавої качки”: Зеленський засудив кадрові рішення Порошенка та вимагає негайної інавгурації

Новообраний президент Володимир Зеленський звернувся до Верховної ради з вимогою ухвалити дату інавгурації 19 травня.


Відповідне відеозвернення опубліковане у Facebook Команди Зеленського.

Він висловив сподівання, що за три тижні відпочинку нардепи не забули слова депутатської присяги виконувати свої обов’язки в інтересах усіх співвітчизників.

Поки що ви дієте виключно у своїх інтересах, боїтесь розпуску Ради і затягуєте призначення дати інавгурації“, – сказав Зеленський.

І доки ви трясетесь за свої мандати, колишній президент Порошенко коїть незворотнє: він робить активні перестановки у вищому командуванні армії, намагається пропихнути свого голову Нацради з питань радіо і телебачення, призначає суддів Верховного суду, серед яких юрист Рошена, судді Майдану та родичі пана Ківалова“, – сказав він.

Також Зеленський нагадав про те, що Порошенко роздає звання генерала та дав звання героя України голові Служби безпеки України Василю Грицаку.

Але я розумію, що марно щось говорити людині, яка каже: “Я готовий підставити плече”, а сама тримає дві дулі в кишені. Це нагадує мені туриста у єгипетському готелі: завтра додому, валізи спаковані, номер вже прибрали і нормально вихована людина чекає трансферу в аеропорт. Але не Порошенко. Він ніяк не зупиниться. Він тягне рушники, тапочки і тягне усе підряд зі шведського столу“, – заявив новообраний президент.

Я вас дуже прошу: здайте ключ, розрахуйтеся за міні-бар і вперед. Вам ще митницю і паспортний контроль проходити“, – звернувся він до Порошенка.

Саме тому я звертаюся до Верховної ради. Найближчого засідання ви повинні призначити дату інавгурації на 19 травня. Цього вимагаю не я. Цього вимагає народ України, в інтересах якого ви присягали. Ви повинні зупинити ці політичні судоми кульгавої качки“, – сказав Зеленський.

Він наголосив, що країна потребує нормальної роботи всіх інституцій, а народ не повинен чекати “поки хтось напризначається перед довгою відпусткою”.

Думайте, будь ласка, не про депутатський ксіви, думайте про Україну. 19 травня. Голосуйте“, – підсумував Зеленський.

Нагадаємо:

Шоумен та актор Володимир Зеленський переміг у другому турі виборів президента України, що відбувся 21 квітня.

Парламентське видання “Голос України” опублікувало результати виборів 3 травня. Інавгурація президента має відбутися впродовж 30 днів після цього.

Перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко заявила, що дату інавгурації новообраного президента парламент призначить наступного пленарного тижня, з 14 травня.

А Володимир Зеленський у свою чергу наполягає, щоб інавгурація відбулася вже 19 травня.

Повідомлялося, що на інавгурацію президента Володимира Зеленського з США прибуде делегація “найвищого рівня представництва“.

Фото: з відкритих джерел.

Syla.news

399 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up