«Поділля-Кулі-Печери» – це мега крута тусовка, музичний драйв та промоція туризму в Україні – LvivDanceClub

18 та 19 травня молодіжний проект «Бродячі пси» спільно з гуртом LvivDanceClub проведе унікальну мандрівку українською Атлантидою, де відбудеться перший в Україні концерт безпосереднього у стародавніх карстових печерах.

За словами вокаліста гурту LvivDanceClub Павла Мухи, «Поділля-Кулі-Печери» – це проект, аналогів якому немає в Україні.

«Цей проект об’єднує шанувальників музики, туристів з усіх регіонів країни та просто людей, які прагнуть нових вражень і емоцій. Ми спочатку були здивовані від пропозиції дати концерт у печерах. Але коли переглянули інформацію про це місце, вирішили погодитись. Сам першовідкривач «Атлантиди» Рогожкін казав, що у вивчених ним по світу 600 печерах, він не бачив подібної краси. Тому не дивно, що назву цій печері дослідники вибрали таку, що пов’язана з красою, легендами і таємницями», – розповідає Павло Муха.

В печерах «Атлантиди» є гiпсовi кристали, які утворюють білі, жовтуваті, рожеві, прозорі за кольором і різноманітні за формою квіти, зірочки та бурульки. При освітленні вони виграють всіма барвами і створюють казкове враження. Печера має окремі зали (Маків, Золота осінь, Радості, Сміху та інші), галереї (Трьох нещасних, Партизанська), гроти та коридори (Чортів хвіст). У печері трапляються рідкісні види кажанів.

Читати також:  Мін'юст відреформував сферу державної виконавчої служби - Куманська-Нор

«Фіналом мандрівки стане спостерігання за фестивалем повітряних куль у Кам’янці-Подільському. Це буде мега крута тусовка, музичний драйв, презентація нашого нового альбому та промоція туризму в Україні», – розповів вокаліст гурту Андріан Попович.

Зареєструватися для участі в подорожі можна тут.

Фото – weekend tour club

Читати також:  3 найбільші фестивалі відбудуться цих вихідних
1080 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up