В ООН заслухали справу українських моряків

У Міжнародному трибуналі ООН з морського права закінчилися слухання у справі українських моряків, захоплених РФ в Керченській протоці.

Про це повідомляє Європейська правда.

Рішення щодо введення тимчасових заходів проти Росії у справі нападу на українські судна та екіпаж біля Керченської протоки очікується приблизно 25 травня.

У скарзі йдеться про те, що Україна вимагає застосувати тимчасові заходи щодо РФ з метою звільнення українських військових та кораблів.

Зазначається, що під час слухань представник України Олена Зеркаль повідомила, що через захоплення і затримання українських кораблів та екіпажу Росія порушила основний принцип імунітету військових кораблів, гарантований Конвенцією ООН з морського права.

Читати також:  Запобіжні заходи українським морякам: у суді відбувається засідання

Нагадаємо, у квітні стало відомо, українські моряки, захоплені Росією 25 листопада 2018 року в Чорному морі, «перебувають у гарному настрої та очікують на звільнення».

Фото з вільного доступу

Syla.news

293 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up