Uber та Bolt закрили можливість реєстрації для водіїв на “євробляхах”

Компанії виклику таксі Uber і Bolt в Україні повідомили водіям, зареєстрованим в системах, що відмовляються від автомобілів на іноземній реєстрації.


Про це повідомляє ain.ua.

З 9 травня сервіс Uber при оновленні документів автомобілів на іноземній реєстрації (наприклад, страхового поліса), такі документи відхиляє.

При цьому автомобілі, які наразі активні, зможуть продовжити поїздки.

Bolt (колишній Taxify) перестане додавати на платформу автомобілі на єврономерах з 24 травня 2019 року.

Ми впевнені в тому, що відмова від співпраці з водіями нерозмитнених автомобілів допоможе нам поліпшити сервіс і зробити його більш надійним“, – зазначив регіональний менеджер Bolt в Україні Тарас Потічний.

Нагадуємо:

Раніше стало відомо про те, що сервіс для виклику таксі Bolt ( колишній Taxify) перестане додавати на платформу автомобілі на єврономерах. Приєднатися до Bolt зможуть тільки водії розмитнених авто з українськими номерами. В кінці минулого року компанія Uklon також заявляла, що перестане реєструвати «евробляхи», проте її представники не уточнили, коли саме планую почати таку практику .

Всі ці зміни пов’язані з законодавством: правовий статус «евроблях» в Україні визначається законами №8487 та №8488, які вступили в дію 26 листопада 2018 року. Перший знизив вартість розмитнення автомобілів та ввів знижку в розмірі 50% в перші три місяці дії, другий – ввів штрафи за порушення митних правил.

Фото: з відкритих джерел

Syla.news

336 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up