Папа Франциск надасть особливий статус духовному центру “Зарваниця”

Статус Малої базиліки надасть Папа Римський духовному центру «Зарваниця» на Тернопільщині.


Про це повідомив архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Василій (Семенюк) у своєму пастирському посланні, інформує прес-служба Тернопільсько-Зборівської єпархії УГКЦ.

«Знаменна подія матиме місце 30 червня цього року у Зарваниці. Представник Святішого Отця – Апостольський нунцій в Україні, у присутності Блаженнішого патріарха Святослава та єпископів нашої церкви, проголосить декрет Папи Франциска про піднесення собору Зарваницької Матері Божої до гідності «Малої базиліки». Це стане ще одним символом духовного відродження нашого народу», – повідомив владика Василій (Семенюк).

Духовний центр, яким володіє Українська греко-католицька церква, розташований у селі Зарваниця. Зараз він належить до двадцяти найбільших Марійських святинь світу.

Споруджений комплекс вже за роки незалежності України. Нещодавно у Зарваниці облаштували храмовий комплекс «Український Єрусалим».

Він містить досконало відтворені копії будівель християнських пам’яток Єрусалиму. Центральна споруда – Гріб Господній, де, відповідно до Євангелія, був похований Ісус Христос після розп’яття й воскрес на третій день.

Нагадаємо, голова УГКЦ зустрівся з новообраним президентом Володимиром Зеленським, та запросив його відвідати Львів.

Фото: Патріарший паломницький Центр УГКЦ

Syla.news

 

519 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up