На Львівщині створили Агенцію регіонального розвитку

Основними завданнями агенції є сталий розвиток області, залучення інвестицій, робота з експортерами, а також ефективна реалізація державної регіональної політики, сприяння місцевому економічному розвитку.

Член Наглядової ради Марта Бухтіярова зазначила, що агенція працюватиме як офіс з надання консультацій щодо підготовки та реалізації програм і проектів регіонального розвитку та сприятиме підвищенню інвестиційної привабливості регіону.

Про це повідомляє кореспондент Syla.news

“Агенція регіонального розвитку – це та установа, яка має об’єднати всі діючі проекти і стати основоположником для регіонального розвитку”, – розповіла в.о. директора департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації.

У Львові агенцію створили ще у квітні, втім зараз тривають реєстраційні роботи. Їх планують завершити до кінця поточного місяця. Також створена Наглядова рада, яка стежитиме за роботою агенції. Зараз розпочатий відбір персоналу, який працюватиме в агенції.

“На початку червня ми почнемо активну роботу в рамках тих завдань, які покладені на агенцію регіонального розвитку Наглядовою радою. Зараз планується подолання диспропорції у гірських територіях. На днях має бути затверджена стратегія розвитку агенції”, – зазначив директор установи «Агенція регіонального розвитку Львівської області» Віталій Корецький.

План роботи буде представлено Наглядовій раді протягом місяця.

Читати також:  Керівника арт-центру "Супутник" звинуватили у хабарництві

Кошти на фінансування агенції виділені проектом секторальної бюджетної підтримки Європейського Союзу. Зазначають, що агенція поки що є неприбутковою організацією. Прибутки з’являться тоді, коли агентство почне надавати платні послуги населенню, такі як розробка проектів, маркетинг, освітні послуги. Також планується залучення коштів міжнародної технічної допомоги.

Зазначимо, в Україні діє вже 18 агенцій регіонального розвитку. Вони займають позицію між органами виконавчої влади, бізнесом і громадським суспільством. Агенції допомагають органам виконавчої влади виконувати їхні основні функції.

Читати також:  Чи їздитимуть пенсіонери безкоштовно?

Вікторія Козар

Syla.news

839 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up