3 мільйони доларів: в Україну надійшли кошти Януковича

Державна виконавча служба Міністерства юстиції стягнула з кіпрських компаній на користь України більше $3 мільйонів у справі про спецконфіскацію “коштів Януковича”.

Про це повідомляє прес-служба Мін’юсту.

У повідомленні йдеться, що 7 травня за даними справами на депозитний рахунок Державної виконавчої служби України надійшли грошові кошти за обома провадженнями у сумі 55 млн грн та $1 млн.

“Державна виконавча служба Міністерства юстиції стягнула на користь держави України з кіпрських компаній EROSARIA LTD та Aldoza Investments Limited, які пов’язані з Віктором Януковичем та колишніми високопосадовцями, 55 млн гривень та $1 млн”, – зазначила заступник міністра юстиції України з питань виконавчої служби Світлана Глущенко.

Нагадаємо, нещодавно, екс-президент Віктор Янукович подав позов щодо притягнення до дисциплінарної відповідальності свого державного адвоката Івана Ангеліна.

Читати також:  Перехід на літній час скасують?

Фото з вільних джерел

Syla.news

391 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up