Зеленський прокоментував перемогу над нацизмом

У Другій світовій війні є величезним внесок українського народу у перемогу, тому ніхто не має права приватизувати перемогу над нацизмом та казати, що вона могла відбутися без участі українців

Про це Володимир Зеленський написав у своєму Facebook.

“Сьогодні я на могилі свого дідуся Семена Івановича Зеленського. Він пройшов усю війну і залишився назавжди в моїй пам’яті одним із тих героїв, які захистили Україну від нацистів. Шкода, що ми так рідко згадуємо ветеранів, своїх дідусів і бабусь. Ми мусимо бути вдячними їм кожного дня”, – йдеться у пості новообраного. Він підкреслив, що Друга світова війна торкнулася кожної української родини.

“Сьогодні – 9 травня. Це наш День Подяки. Подяки за те, що нелюдська ідеологія нацизму назавжди пішла у минуле. Подяки тим, хто боровся з нацизмом – і переміг. Просто вдячні усім – за можливість народитися й жити. Війна торкнулася кожної української сім’ї. Внесок українців у перемогу – величезний. Ніхто не має права приватизувати цю перемогу, казати, що вона могла відбутися й без українців”, – написав Зеленський. Він закликав сучасне покоління українців, пам’ятати усіх, хто віддав життя за перемогу над нацизмом.

“Пам’ятаємо тих, хто загинув. І шануємо тих, хто ще живий, їх залишилось дуже мало. З Днем перемоги над нацизмом!”Будем жить!”, – написав обраний президент України.

Нагадаємо, на вулиці Мечнікова у Львові чоловік підійшов до пам’ятника і закидав його яйцями.

Фото Українська правда

Syla.news

357 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up