Вакарчук представив керівника свого передвиборчого штабу

Лідер “Океану Ельзи” Святослав Вакарчук вже сформував передвиборний штаб, який очолює екс-заступник міністра економіки Юлія Клименко.

Про це повідомляє НВ.

Передвиборний штаб Святослава Вакарчука розмістився по сусідству зі штабом прем’єр-міністра Володимира Гройсмана в бізнес-центрі Horizon, йдеться у повідомленні. Разом з тим, журналісти зауважують, що у приміщені цього бізнес-центру знаходиться постійний офіс музиканта.

Зазначається, що ні Клименко, ні прес-служба Вакарчука не захотіли надати коментарі з  приводу цього сусідства.
Водночас наголошується, що сам Вакарчук в листуванні з НВ в Twitter підкреслив, що ні за яких обставин не очолить виборчий список БПП-Солідарності. Мовляв, це чутки, які безпідставно тиражують блогери з соціальних мереж.
Як повідомляє Еспресо.тв, Вакарчук веде переговори з кількома так званими лідерами думок – відомими медіаперсонами, щоб вони увійшли в його політсили, яка перебуває ще на стадії формування.
Крім того, невеликі політпроекти сподіваються, що зможуть об’єднається зі Святославом Вакарчуком після того, як він публічно оголосить про свої наміри. Мова йде про проект “Дій з нами” в який входить Мустафа Найєм, Олексій Мушак, Світлана Заліщук і творець Національної поліції Сергій Блажевич.
Нагадаємо, лідер гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук оголосив, що візьме участь у парламентських виборах на чолі власної політичної сили.
Фото: з вільного доступу
Syla.news
876 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up