“Свободу Вінтерфелу”: у Києві відбулася акція-пародія на “безсмертний полк”

У центрі Києва 100-150 людей взяли участь в акції “Безсмертний Грут” на противагу маршу “Безсмертного полку”, приуроченому до Дня перемоги/

Як повідомляє “Громадське“, організувало акцію об’єднання “Демократична сокира”.

Учасники акції вигукували традиційні гасла “Слава Україні — героям слава”, а також “Слава Таносу — смерть ворогам”, “Месники з народом”, “Валар моргуліс — Валар дахаріс”, “Свободу Вінтерфелу”, “Північ наступає” та інші відсилки до популярних фільмів і серіалів.

Вони тримали в руках зображення героїв фільмів Marvel, стилізовані під ветеранські фото.

Я прийшла сюди висловити своє невдоволення тим, що в Україні проходить пропагандистська, російськоорієнтована акція “Безсмертний полк”. Це до вшанування пам’яті героїв України, які померли за захист української землі під час Другої світової війни не має жодного стосунку. Ми сьогодні не маємо танцювати і святкувати, бо війна – це смерть“, – зазначила одна з учасниць акції Ірина.

Вона додала, що акція має на меті виконувати місію контрпропаганди.

Як повідомляє “Укрінформ“, правоохоронці стали кордоном між учасниками акції, організованої “Демократичною сокирою”, та маршем “Безсмертного полку”.

Фото: Громадське телебачення.

Syla.news

452 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up