"Сміятися з політики простіше, ніж її робити": екс-президент Польщі прокоментував ймовірні перші кроки Зеленеського

“Сміятися з політики простіше, ніж її робити”: екс-президент Польщі прокоментував ймовірні перші кроки Зеленеського

Володимир Зеленський наразі повинен сфокусуватися на формуванні команди з людей, які заслуговують на довіру та мають повагу у суспільстві, а також на створенні у парламенті своєї фракції і намаганні досягти успіхів у переговорах з РФ.

Такі поради новообраному президентові Зеленському в інтерв’ю Укрінформу оприлюднив екс-президент Польщі Александер Кваснєвський.

Насамперед, він має створити свою команду. Важливо, щоб відповідальні посади зайняли люди, які викликають довіру. Необхідно, щоб не було ситуації, коли в його найближчому оточенні з’являються люди, які обґрунтовують тезу, наприклад, що він перебуває під впливом Коломойського“, – підкреслив він.

Другою важливою справою Кваснєвський  назвав парламентські вибори.

Я думаю, що вибори відбудуться за планом, наприкінці жовтня, тобто дострокових виборів не буде. Зеленський виставить на них свою команду і здобуде багато голосів підтримки. Не знаю, чи його фракція набере більшість, але буде близькою до цього показника“, – зауважив екс-президент.

Також колишній польский лідер додав, що вкрай важливо  для президента Зеленського звільнення українських політв’язнів у Росії.

Цього Зеленський сам не зробить, а мусить мати сильну підтримку Європи й світу і трохи розуміння з боку Росії. Він також має продовжувати реформи, які є необхідними“, – наголосив Кваснєвський.

Колишній президент Польщі підкреслив, що справжні випробування – все ще перед Зеленським.

Він ще до кінця не усвідомлює, як функціонує ця політична система. Я багато років був у центрі цих подій і можу сказати президентові Зеленському: сміятися з політики простіше, ніж її робити“, – зазначив Кваснєвський.

Александр Кваснєвський очолював Польщу дві президентські каденції, з 1995 по 2005 рік. Саме за часів його президентства Польща приєдналася до НАТО та стала повноправним членом Європейського Союзу.

Нагадаємо, Володимир Зеленський наполягає на тому, аби його інавгурація відбулася 19 травня, попри заперечення істориків та громадських активістів щодо недоречності проведення інавгураційних урочистостей у День пам’яті жертв політичних репресій.

Фото: JULIEN WARNAND

Syla.news

383 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up