Що львів'яни та гості гості міста думають про відзначення Дня перемоги? (ВІДЕО)

Що львів’яни та гості гості міста думають про відзначення Дня перемоги? (ВІДЕО)

День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні — державний вихідний день в Україні. Журналісти інформаційного агентства Syla.news вирішили дізнатися, що думають пересічні львів’яни про відзначення 9 травня.

День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні стало державним святом, коли 9 квітня 2015 року Верховна Рада України ухвалила законопроект «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939 — 1945 років» в рамках голосування за пакет законів про декомунізацію.

Ухвалений пакет законів про декомунізацію скасовує Закон України «Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років». Завдяки змінам у законодавстві в новому святі не використовують радянську символіку. В ухваленому декомунізаційному пакеті заборонили в Україні пропаганду, зокрема й публічне використання, комуністичної та нацистської символік. Окрім того, із законодавства зник термін «Велика вітчизняна війна».

У новому варіанті цього дня відбувається перенесення акценту з історії військових дій на історії конкретних людей, а відтак відмову від святкування на користь ушанування.

Тепер відзначення Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні включає в себе переосмислення подій Другої світової війни, руйнування радянських історичних міфів, чесний діалог навколо складних сторінок минулого, рівне вшанування пам’яті кожного, хто боровся з нацизмом.

Маргарита Пашкова для Syla News

 

Дивіться більше:

“ВИБОРИ “П” ПРО РЕАКЦІЮ ЛЬВІВ’ЯН НА РЕЗУЛЬТАТИ ВИБОРІВ

“ВИБОРИ “П” ПРО НАДІЮ САВЧЕНКО ТА ВОЛОДИМИРА РУБАНА

“ВИБОРИ “П” ПРО ОЗНАЙОМЛЕННЯ УКРАЇНЦІВ ІЗ ПЕРЕДВИБОРЧИМИ ПРОГРАМАМИ КАНДИДАТІВ 

 

 

 

370 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up