“Росте свідомість громадян” – Зорян Шкіряк про День пам’яті в Україні

Радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк розповів про особливості відзначання Дня пам’яті в Україні.

«Хочемо вкотре відзначити високу ефективність і демонстрацію найвищого рівня безпеки. Хочу подякувати всім громадянам, які брали участь у сьогоднішніх заходах, за той високий рівень особистої відповідальності, який вони проявили. Також хочу подякувати представникам громадських організацій, які також продемонстрували свою громадянську солідарність та прислухалися до порад щодо унеможливлення будь-яких конфліктних ситуацій або ж  провокативних дій», 

зазначив Зорян Шкіряк.

За словами радника міністра внутрішніх справ, можна констатувати факт того, що з 2014 року тенденція щодо використання забороненої символіки кардинально знизилася. Цьогоріч  кількість таких випадків найменша. І, безумовно, такі речі не мали системного характеру, вони були поодинокими. Лише три факти зафіксовано.

«Це означає високу ефективність діяльності і інформаційної складової з боку Міністерства внутрішніх справ та його підрозділів, а також інших правоохоронних структур. Росте свідомість самих громадян, які прекрасно розуміють ті речі, які відбуваються сьогодні в Україні. Оскільки спотворення історії та намагання перевернути все з ніг на голову – це і є робота російської  пропаганди, яка  на сьогоднішній день абсолютно точно провалюється, – це моє особисте переконання»,

– додає Зорян Шкіряк.

Читати також:  Підвищення ціни газу. Стало відомо на стільки зросте вартість блакитного палива для українців

Відзначення цього дня відбуваються у всіх регіонах України. На цей момент ситуація в країні є спокійною і перебуває під повним контролем правоохоронців, які працюють у посиленому режимі до закінчення всіх заходів 9 травня. Наразі нема інформації про випадки затримання, але складено три адміністративні протоколи щодо проведення  профілактичних бесід через використання забороненої символіки. Підготованими до різних розвитків ситуації виявилися й Національна поліція, кінологи, кінна поліція.

Читати також:  Збірна України U-19 вийшла до півфіналу Євро-2018 та здобула путівку на чемпіонат світу футболу

Нагадаємо, у Києві відбувається акція “Безсмертний полк”

Фото з вільного доступу

Ольга Мацьків

© SYLA NEWS

 

 

317 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up