Кернес хоче перейменувати проспект у Харкові на честь сталінського маршала Жукова

Кернес хоче перейменувати проспект у Харкові на честь сталінського маршала Жукова

Міський голова Харкова Геннадій Кернес хоче повернути одному з проспектів ім’я маршала СРСР Георгія Жукова.

Про це Кернес написав у своєму Facebook.

Відповідні петиції зареєстровані на сайті міськради Харкова. Кернес пообіцяв, якщо вони наберуть необхідні 5 тисяч голосів, то він зробить усе, що залежить від міської влади, щоби втілити ці пропозиції в життя.

На цей намет на пл. Свободи (намет зі збору допомоги українським військовим) дивитися дійсно вже неможливо. Брудний, з якимись фрагментами снарядів, сам вже теж вибухав не один раз. Особисто я — за те, щоби його прибрати“, — написав міський голова Харкова.

З проспектом, який зараз носить ім’я генерала Петра Григоренка, за його словами “все складніше”.

Обидва — гідні увічнення. Але запитайте тих небагатьох ветеранів — кого вони називали маршалом Перемоги? І, звичайно ж, його заслуги в розгромі фашизму переоцінити неможливо. Висновок — харків’яни! Я закликаю вас підтримати ці петиціїі“, — зазначив Кернес.

У коментарях під дописом мера Харкова реакція користувачів була різною. Частина підтримала ініціативу Кернеса, багато користувачів в жорстких тонах розкритикували її, та звернули увагу на те, що Кернес, який свого часу підтримував президента-втікача Януковича, а пізніше декларував свою підтримку Порошенко, діє вкрай коньюктурно стосовно політики історичної пам’яті.

Нагадаємо, в Узбекистані місцева влада заборонила використовувати “георгіївські стрічки”.

Фото: офіційна сторінка Генадія Кернеса у Facebook.

Syla.news

 

674 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up