Завдяки штучному інтелекту у Microsoft Word з’явиться нова функція

Microsoft заявила про появу нової функції у текстовому редакторі Word, яка допоможе виправляти не лише граматичні, а й стилістичні помилки.

Про це повідомляє ББС.

Ця функція буде називатися Ideas і підкаже користувачу, як замінити неправильно сформульоване речення і знайти синоніми та альтернативні фрази для тих чи інших висловів.

“Вам більше не потрібно шукати в інтернеті альтернативні фрази, щоб побудувати речення”, – розповів представник Microsoft Женг Лі.

Крім цього, програма стежитиме, у тому числі, за тим, щоб автор документу брав до уваги гендерні аспекти тексту.

Також, Ideas буде самостійно з’ясовувати абревіатури і виділяти окремі фрагменти тексту для того, щоб зробити його читання зручнішим.

Читати також:  Флешмоб замість лінійки: у школі №98 по-новому відсвяткували останній дзвоник

Зазначається, що метою розробки Microsoft  є допомога користувачам писати краще і лаконічніше.

Відомо, що вже у липні функція запрацює в тестовому режимі в онлайн-версії Word.

У Microsoft зазначають, що письмо є результатом творчості і штучний інтелект досі “не здатен виконати цю роботу за нас”, проте він повністю може допомогти покращити текст.

Письменник і експерт з питань штучного інтелекту Калум Чейз стверджує, що введення відповідних технологій у сферу написання текстів – це “виключно позитивна річ”.

“Все почалося з предиктивного написання тексту, наступний ступінь еволюції – внесення змін у речення, потім підуть повноцінні абзаци”, – зазначив він.

“Чим більше роботи низького рівня братиме на себе штучний інтелект, тим краще. Але все ж я не думаю, що він коли-небудь буде здатен повністю замінити людську творчість”, – додав експерт.

Нагадаємо, у вересні минулого року, Microsoft вирішила видалити зі Skype функцію Highlights, що є аналогом історій з Instagram, і спростити інтерфейс програми.

Читати також:  Мінохорони здоров'я наполягає на щорічному підвищенню кваліфікації лікарів

Фото з вільного доступу

Syla.news

351 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up