Корупція у війську. Міністр оборони розжалував 5 офіцерів та назвав їх зрадниками (відео)

Уряд збільшив мінімальну зарплату бійця ООС на передовій до 27,3 тис. грн

Міністр оборони України Степан Полторак підписав наказ про збільшення грошового забезпечення учасників Операції об’єднаних сил.

Про це міністр повідомив на своїй сторінці у Facebook.

“Щойно підписав наказ про збільшення (з 1 травня 2019 року) розмірів винагород за участь у Операції об’єднаних Сил на 5 тис. грн військовослужбовцям, які перебувають на лінії бойового зіткнення, та на 1 тис. грн – у інших районах проведення Операції об’єднаних Сил”, – написав Полторак.

Таким чином, мінімальне грошове забезпечення військовослужбовця-контрактника, який бере участь в ООС, становитиме на першій лінії – 27,3 тис. грн, в інших районах проведення операції – 16,8 тис. грн, командира взводу на першій лінії – від 31,1 тис. грн., в інших районах – від 20,6 тис. грн., командира батальйону – від 35,5 тис. грн на першій лінії, від 25 тис. грн – в інших районах.

Командир бригади, який виконує завдання на лінії бойового зіткнення, отримуватиме мінімуму 42 тис. грн, у інших районах ООС – 31,5 тис. грн.

“Зазначене підвищення відбувається в плановому порядку в межах виділених у 2019 році в держбюджеті коштів на утримання Збройних сил за напрямом видатків на виплату грошового забезпечення військовослужбовцям та не потребує додаткового виділення бюджетних коштів або перерозподілу з інших статей видатків”, – зазначив Полторак.

Нагадаємо, раніше Президент України Петро Порошенко анонсував збільшення грошового утримання бійцям Операції об’єднаних сил на першій лінії оборони.

Фото – з відкритих джерел

Syla.news

261 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up