Уряд передав українським лікарням обладнання на 68,8 млн гривень

Кабінет міністрів України ухвалив рішення передати українським лікарням медичне устаткування, яке перебувало у Державному резерві. Загальна вартість медичних приладів складає майже 68,8 мільйона гривень. Таке рішення ухвалили сьогодні, 8 травня, під час засідання уряду.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку.

Усю цю техніку Україна закупила 3-5 років тому. Наразі вона не використовується за призначенням. Техніка перебуває на балансі Державного матеріального резерву.

«Це обладнання свого часу закуповувалося для потреб Державного резерву, але наразі не використовується. Хоч перебуває в доброму стані. Ми зважили всі можливості і виявилося, що медичні заклади готові забрати це обладнання, несуттєво його модернізувати та використовувати у роботі», — повідомив міністр економічного розвитку Степан Кубів.

Серед техніки, яку передадуть українським лікарням — рентгенівські апарати, пульсоксиметри, дихальні апарати, апарати штучної вентиляції легень тощо. Загалом йдеться про майже чотирнадцять тисяч одиниць медичного обладнання.

Читати також:  Уже відомо, коли уряд Гройсмана складе повноваження

Наразі техніку передадуть Міністерству охорони здоров’я, яке надалі розподілить її між медичними закладами.

Нагадаємо, уряд збільшив мінімальну зарплату бійця ООС на передовій до 27,3 тис. грн.

фото з вільного доступу

© SYLA NEWS

236 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up