На Львівщині немає сироватки від зміїних укусів, - Супрун

Уляна Супрун подала позов на журналіста 1+1 “за брехню”

Виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун подала позов на ведучого програми “Гроші” на “1+1” Олександра Дубінського стосовно захисту честі, гідності й репутації, та наполягає на спростуванні дезінформації.


Дане провадження зареєстрували 7 травня в Солом’янському райсуді Києва, як пише сама Супрун у Facebook

Минулого тижня мене звинуватили в тому, що “під виглядом реформ” я займаюся розкраданням і відмиванням бюджетних коштів. Автор цих матеріалів Олександр Дубінський“, – повідомила вона.

У своїх матеріалах стосовно мене та міністерства Олександр видає свої судження за факти або створює навколо реальних подій брехливий контекст. Свою брехню він підкріплює або фейковими документами без деталей і коректного посилання на нормативні акти, або документами, які не підкріплюють суть озвучених звинувачень“, – зазначила очільниця МОЗ.

Читати також:  НАБУ показала відео, де Уляні Супрун пропонують хабар

Супрун наголосила, що кожен із матеріалів Дубінського – “хрестоматійний приклад інструментів пропаганди та маніпуляцій“.

“На Олександра щонайменше чотири рази подавали позови до суду. Усі справи стосуються спростування інформації, недостовірної інформації, надання доказів та захисту ділової репутації. Отримала багато повідомлень і коментарів, щодо необхідності подавати в суд також”, – заявила чиновниця.

“Вирішила протестувати такий інструмент захисту правди, оскільки як ми бачимо від спростування фейків – тенденція щодо їхньої появи не зменшується” – підсумувала Супрун.

Один із закидів Дубінського був, що Супрун нібито виводить гроші через Patriot Defence – громадської організації, яка працює на гроші української діаспори.

У спростуванні йдеться, що Дубінський посилається на фейкові листи від керівництва Тернопільського медуніверситету, розрахунки із захмарними сумами, листи від МОЗ.

Читати також:  Віп-лікарні стануть доступними для всіх - Супрун

У тих документах, на які посилається “стаття” – жодного підпису немає, жодного вихідного номеру немає. На листі до МОЗ із захмарним кошторисом і оплатами навіть офіційної шапки немає – певно не знали, де взяти або як оформити… Скріншот листа від МОЗ на Кабмін – теж фейковий. Такий документ із МОЗу ніколи не виходи“, – вказано у спростуванні.

Супрун  підкреслила, що раніше Дубінський не зміг підтвердити свої звинувачення у замовності журналістських розслідувань “Схеми: корупція в деталях” (спільний проект “Радіо Свобода” та телеканалу “UA: Перший”).

Нагадаємо, Уляна Супрун заявила, що готова до співпраці з “конструктивними” політичиними силами.

Фото: з відкритих джерел.

Syla.news

 

355 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up