У поліції розповіли, як реагуватимуть на людей з георгіївськими стрічками 9 травня

Правоохоронці будуть пояснювати громадянам, чому той чи інший символ є забороненим, а потім будуть просити зняти цей символ і вилучатимуть його.

Про це повідомив речник Нацполіції Ярослав Тракало, передає Еспресо.

Він сказав, що поліція сподівається на розуміння громадян і дотримання ними закону, який вступив у дію у 2015 році, про заборону використання та пропаганду символіки комуністичного та нацистського тоталітарних режимів.

“Звичайно, що оскільки великий відсоток, судячи з досвіду минулих років, людей, найчастіше використовували або ж георгіївську стрічку, або іншу символіку, яка є заборонена, літні люди. Звичайно, їх ніхто не буде хапати, тягнути під руки до відділку, і так далі. Найперше, що ми робитимемо – це підходитимемо, культурно будемо пояснювати норму законодавства, за якою символ той чи інший є заборонений для пропаганди чи поширення, і будемо просити зняти цей символ, і вилучатимемо його”, – заявив Тракало.

А у випадку відмови виконувати норму закону громадянина запросять до відділку або на нього будуть складені адмінматеріал.

Фото на обкладинці – news.bigmir.net

Syla.news

305 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up