"Нова Пошта" відкриває перше відділення з примірочними кабінками

“Нова Пошта” відкриває перше відділення з примірочними кабінками

Компанія “Нова Пошта” запускає в бета-версії київське відділення №285, яке отримає ряд змін в порівнянні з традиційними пунктами.


Про це повідомляє AIN.UA з посиланням на представники компанії.

 

Нововведення, які з’являться в новому відділенні:

Зона самообслуговування. Клієнти зможуть самостійно упакувати і оформити товар: підібрати правильну упаковку, створити експрес-накладну в мобільному додатку, надрукувати наклейку і залишити посилку в зоні drop-off: “Вам більше не потрібно взаємодіяти з оператором або чекати – швидко і просто”.

Зона drop-off. Клієнти зможуть прийти до відділення із заздалегідь упакованою і оформленою онлайн посилкою і залишити її в спеціальній зоні – звідти її забере співробітник для відправки.

Читати також:  Rozetka.ua, АТБ та Нова пошта тестують швидку доставку продуктів

Зона експрес-видачі посилки. Можна буде оплачувати посилки онлайн і швидко забирати їх в спеціальній зоні.

Поділ клієнтських зон: для відправників і одержувачів. Для клієнтів, які не хочуть самостійно оформляти і оплачувати онлайн, з’являться поліпшення, які прискорять процес обслуговування.

Зона огляду посилки. У відділенні нового формату з’явиться примірочна з дзеркалом, пуфом і розетками – тут можна приміряти одяг, взуття та перевірити куплені гаджети.

 

“Ми тільки почали тестувати цей формат. Це експеримент. Будемо знаходити баги і виправляти їх, слухати зворотний зв’язок клієнтів і реалізовувати їх побажання. Це перший з багатьох експериментів і продуктів в бета-версії, які ми плануємо випустити на ринок”, – зазначив співвласник” Нова Пошта “Володимир Поперешнюк.

Читати також:  Rozetka.ua, АТБ та Нова пошта тестують швидку доставку продуктів

Відділення нового формату знаходиться на проспекті Перемоги 64А.

Фото: ТОВ “Нова пошта”

Syla.news

804 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up