Кредит у ПриватБанку та кілька земельних ділянок: голова антикорупційного суду оприлюднила декларацію

Новообрана очільниця Вищого антикорупційного суду Олена Танасевич заробила близько 250 тисяч гривень на своїй попередній роботі упродовж 2018 року.


Саме такі дані вказані у її  декларації.

У 2018 голова суду отримала кредит у ПриватБанку на суму, що трохи перевищує  203 тисячі гривень.

Батьки Танасевич – пенсіонери, проте її чоловік є бізнесменом. Його компанія ТОВ “Енергетична альтернатива” займається аграрною, будівельною та торговельною сферами.

За минулий рік Михайло Танасевич отримав майже 1,1 мільйона гривень прибутку та ще 360 тисяч йому повернули боржники.

Читати також:  Президент підтримує скасування декларування для активістів

Подружжя володіє квартирою на 56,7 кв м та двома ділянками на 10 і 12 соток у Харкові. Крім того Танасевичі мають у власності або користуванні більше 20 великих ділянок землі у Запорізькій та Харківській області.

У 2015 вони купили 6 ділянок по 2 га у селі Сонячне Запорізької області, а у 2018-му докупили ще 10 ділянок по 2 га. Крім того, вони мають у користуванні ще дві ділянки там же, сумарною площею ще 6 гектарів.

Читати також:  Аналітика подій минулого тижня

У Бражківці Харківська область подружжя Танасевичів користується ще чотирма ділянками землі сумарною площею 16 гектарів.

Цільове призначення описаних земель не вказується в декларації, але оскільки фірма чоловіка очільниці ВАКС має право займатися сільськогосподарською діяльністю, то це можуть бути саме агроугіддя.

Танасевич не вказала жодних готівкових коштів.

Фото: yuz-uspa.com

Syla.news

316 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up