Депутат ЛМР: треба напрацювати проект удосконалення тролейбусного руху

Депутат ЛМР: треба напрацювати проект удосконалення тролейбусного руху

Між ЛКП «Львівелектротранс» та консорціумом Концерну «Електрон» та ТзОВ «Електронтранс» підписано договір про постачання 50 нових низькопідлогових тролейбусів. На балансі ЛКП «Львівелектротранс» зараз є 71 тролейбус, більшість цього рухомого складу (в першу чергу – зчленовані тролейбуси «Skoda 15Tr» та низькопідлогові тролейбуси ЛАЗ Е183) може іще довший час експлуатуватися після проведення капітально-відновлювального ремонту та модернізації. Таким чином кількість тролейбусів в нашому місті вдасться збільшити принаймні до 105 – 110 одиниць, а отже є можливості для розвитку і розширення тролейбусної мережі. 

Про це повідомив Syla.News депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич, який зазначив, що у зв’язку з цим варто змінити кінцеві зупинки окремих маршрутів електротранспорту.

“Електричний транспорт сьогодні визнаний у Європі найбільш ефективним видом міського громадського транспорту. Оскільки у Львові зараз напрацьовується план розвитку дорожньої інфраструктури і громадського транспорту, вношу низку пропозицій, щодо покращення і розширення тролейбусного руху в центральній частині міста, – наголосив Зінкевич. – Так, для покращення пересадок між трамвайними (№ 1, 2) та тролейбусними (№ 2, 7, 9, 12) маршрутами, пропоную перенести кінцеву згаданих тролейбусних маршрутів «Університет Франка» на площу Різні.

Йдеться про місце нинішньої кінцевої зупинки автобусів, а,можливо, і до кінцевої зупинки «Українська академія друкарства». Перенесення зупинки не потребуватиме значних капіталовкладень, оскільки уже існують маневрові тролейбусні лінії по вулицях Січових Стрільців та Гнатюка, бо бо них тролейбуси маршруту № 13 виходять на лінію”.

Депутат каже, зміни щодо нової зупинки потребують встановлення лише кількох спецчастин (тролейбусних стрілок) і прокладання кількох десятків метрів тролейбусної контактної мережі. За рахунок пропонованої зміни зменшиться довжина пішохідних проходів між трамвайними і тролейбусними зупинками. Наразі відстань між зупинками трамваїв «Головна пошта» і тролейбусів «Університет» – 450 метрів, а від зупинки трамваїв «вул. Дорошенка» до тролейбусної «Університет» 450 – 550 метрів.

“У випадку перенесення кінцевої зупинки тролейбусів на площу Різні є можливість скоротити відстань піших проходів між трамвайною зупинок «Дорошенка» та тролейбусною на пр. Свободи до 170 – 200 метрів, а між кінцевою зупинкою «пл. Різні» і трамвайною зупинкою «вул. Театральна» трамвайних маршрутів № 6 і 7 – до 160 метрів. Для такого перенесення необхідно додатково впорядкувати паркування автомобілів на вул. Січових стрільців.

Кінцеву зупинку тролейбусного маршруту № 13 «пл. Підкови» пропоную перенести до Приміського залізничного вокзалу (ТЦ «Скриня»), а у перспективі (в разі прокладання контактної мережі тролейбуса по вулиці Чернівецькій) і до Головного залізничного вокзалу. Таким чином буде покращено сполучення Головного і Приміського залізничних вокзалів із густонаселеними мікрорайонами в північній частині міста Львова (проспект Чорновола, вул. Гетьмана Мазепи, Грінченка), що дозволить зменшити кількість автобусного транспорту, який курсує за цим напрямком”, – повідомив Ігор Зінкевич.

За його словами, такі зміни маршруту дозволять студентам Львівського національного університету імені Івана Франка та НУ «Львівська політехніка» комфортно добиратися електротранспортом до місця навчання.

“Таке перенесення кінцевої зупинки не потребуватиме значних інвестицій, оскільки буде використовуватися наявна маневрова тролейбусна лінія по вул. Січових стрільців та Гнатюка, а організація кінцевої зупинки в районі Приміського вокзалу (ТЦ «Скриня») потребуватиме встановлення двох стрілок і прокладання кількох десятків метрів контактної мережі”.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що трамвайна лінія на Сихів, яку відкрили восени 2016 року зведена з певними технічними порушеннями та недоліками.

Фото – city-service.lviv.ua

Олена АШІОН для Syla.News

529 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up