У Вищому антикорупційному суді обрали очільника

Судді Вищого антикорупційного суду обрали голову.

Про це повідомляє Еспресо.TV.

Голову Вищого антикорупційного суду Олену Танасевич обрали у ході повторного таємного голосування. 23 судді віддали голоси за її кандидатуру.

Відомо, що на третє голосування висували дві кандидатури: Олену Танасевич та Ольгу Саландяк.

Зазначається, що за кандидатуру Саландяк проголосувало загалом 10 суддів.

Зранку судді антикорупційного суду спробували обрати голову суду двічі: спочатку з трьох кандидатів, потім з двох. Втім, обидві кандидатури не набрали необхідної кількості голосів. Тому втретє внесли на голосування кандидатури Танасевич і Саландяк.

Читати також:  "Котики" за розшифровану декларацію: як журналісти залучають користувачів до перевірки сімейних зв'язків суддів

Коли Танасевич запитали, якою буде зарплата  — 200-210 тисяч, вона відповіла: “ні, таких великих сум там немає і не буде”.

“Зарплата передбачена законом України про судоустрій і статус суддів, вона є рівною із суддівською винагородою суддів апеляційної інстанції”, – підкреслила вона.

Додамо, що Олена Танасевич (дівоче прізвище Немикіна), 37-річна суддя з Харкова, працювала суддею з 2012 року. Під час конкурсу до антикорупційного суду вона показала найкращий бал з усіх претендентів. Освіту здобувала спочатку в Харківському педагогічному університеті імені Сковороди, а потім у Харківській юридичній академії. З 2002 року працювала юристом, а потім помічником судді. До обрання у Вищий антикорупційний суд Олена Танасевич працювала в Печенізькому районному суді Харківщини.

Читати також:  "Котики" за розшифровану декларацію: як журналісти залучають користувачів до перевірки сімейних зв'язків суддів

Нагадаємо,  у березні, під стіни Вищої ради правосуддя прийшли з мітингом проти призначення суддями Верховного Суду недоброчесних кандидатів.

Фото РБК-Україна

Syla.news

239 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up