Європарламент радить призупинити вступ Туреччини до ЄС

У Туреччині скасували вибори через поразку провладного кандидата

Верховна виборча рада Туреччини прийняла рішення про повторне проведення місцевих виборів в Стамбулі.


Про це заявив у понеділок представник правлячої Партії справедливості і розвитку Реджеп Озел, повідомляє “Європейська правда” з посиланням на Daily Sabah.

Рішення про повторне проведення місцевих виборів було прийняте на хвилі появи нових доказів порушень під час голосування, нібито виявлених керівною партією.

Виборча рада 7 голосами проти 4 винесла  рішення про анулювання результатів виборів у Стамбулі.

Місцеві вибори 31 березня в Стамбулі, на яких кандидат переміг Національного альянсу від головної опозиційної Республіканської народної партії Екрем Імамоглу з різницею в 13 729 голосів, викликали широкі дискусії і супроводжувалися скаргами з боку керівної партії, чий кандидат програв.

Скарги керівної партії стосувалися наступних категорій: порушень при підрахунку голосів, серйозних розбіжностей між кількістю зареєстрованих виборців і кількістю бюлетенів для голосування, деяких голів виборчих комітетів і членів, які не були державними службовцями, як того вимагає закон, і виборців, які не мали права голосу.

Syla.news

331 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up