Стали відомими імена найкращих спортсменів Львівщини

У вівторок, 7 травня, у приміщенні Park. Art of Rest відбулася церемонія нагородження найкращих спортсменів та тренерів Львівщини за підсумками виступів у березні та квітні 2019 року. 

Про це повідомляє кореспондент Syla.news

Найкращими спортсменками за квітень стали одразу дві борчині – чемпіонки Європи-2019 Оксана Лівач та Алла Черкасова.

Також отримали звання найкращих тренери борчинь – наставники Алли Черкасової Андрій Пістун і Олексій Мельник та тренер Оксани Лівач Андрій Стадник.

Відомо, що Оксана Лівач стала також й найкращою спортсменкою квітня в Україні за рішенням експертної комісії Національного Олімпійського Комітету України.

Крім цього, під час церемонії відзначили ще одного чемпіона Європи-2019 стрільця Павла Коростильова, який став найкращим спортсменом Львівщини за підсумками березня. Павло зазначив, що стрільбу обрав невипадково.  Однак, успіхи у цій справі з’явилися не одразу.

“Батько завжди стріляв і мав дуже високі результати ще за СРСР. Мати і сестра теж займалася цим видом спорту. Коли я перший раз спробував стрільбу мені не сподобалося, я більше хотів займатися футболом. Проте потім мене переконали, що варто спробувати”, – розповів Коростильов.

Водночас найкращим тренером березня став заслужений тренер України Сергій Коростильов, який змалку тренує Павла.

Читати також:  На Львівщині завершено опалювальний сезон

Також спеціальну відзнаку від НОКУ отримав львівський пістолетник Олександр Петрів, який нещодавно на етапі Кубка світу завоював ліцензію на Олімпійські ігри-2020.

Нагороджував спортсменів голова Національного Олімпійського Комітету Львівщини Юрій Турянський.

“Павло Коростильов є найкращим спортсменом Львівщини за весь 2018 рік. Адже він перший з усіх українських спортсменів здобув ліцензію на Олімпійські ігри у Токіо 2020 року і отримав золото на Олімпійських іграх. В березні цього року він став чемпіоном Європи”, – додав Турянський.

 

Читати також:  Україна повторює світові тенденції лізингу, - директорка асоціації у Львові

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Нагадаємо, міська рада фінансуватиме 25 спортсменів із Львівської області на підготовку до Олімпійських та Паралімпійських Ігор, що у 2020 році відбудуться у Токіо.

Вікторія Козар

Syla.news

360 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up