Франція виступила проти виключення РФ з Ради Європи

Президент Франції Еммануель Макрон висловив сподівання, що Росія залишиться членом Ради Європи попри розбіжності з іншими членами.


Очільник Франції сказав цю тезу під час зустрічі з генсеком Ради Європи Турбйорном  Ягландом, повідомляє “Європейська правда” з посиланням на Le Figaro.

Я сподіваюся, Росія залишиться членом Ради Європи“, – заявив Макрон.

Франція у середині травня розпочне головування у Раді Європи.

Як повідомлялося, генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд вважає, що існують хороші шанси для вирішення конфлікту з Москвою, що дозволить уникнути можливого виходу Росії зі складу організації.

ПАРЄ позбавила російську делегацію права голосу у зв’язку з анексією Криму, а РФ у відповідь перестала брати участь у сесіях Асамблеї.

У червні 2017 року Росія перестала сплачувати свій внесок та обіцяє відновити його, коли “ПАРЄ усуне загрозу подальшої дискримінації національних делегацій”.

Торік генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд заявив, якщо Росія не відновить платежі у бюджет Ради Європи у 2019 році, її участь в статутних органах буде припинена.

Минулого року Лавров заявив, що Росія сама вийде з Ради Європи, якщо постане питання про її виключення.

Нагадаємо, МЗС України готує санкції проти РФ через “паспортний указ” Путіна.

Syla.news

357 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up