У команді Зеленського підготували законопроект щодо ФОПів – Гетманцев

Команда Володимира Зеленського узгодила законопроект про звільнення непрацюючих фізичних осіб-підприємців від сплати єдиного соціального внеску.

Про це розповів у інтерв’ю Цензор.НЕТ Данило Гетманцев, який в команді Зеленського відповідає за податкову політику.

“Ми узгодили законопроект щодо ФОПів. В 2016 році був прийнятий закон, коли навіть непрацюючі ФОПи повинні платити ЄСВ за мінімальною ставкою. Зараз їм приходять недоїмки, штрафи, пені у величезних сумах. Ми вирішили, що ми подамо законопроект, який звільнить їх від податку, нарахованого на діяльність, яку практично не здійснювали”, – повідомив Гетманцев.

Юрист підкреслив, що в команді Зеленського приймають рішення відповідно до того, що його виборці – “відповідальні люди, і вони хочуть платити податки”, відповідаючи на питання про те, чи не здається йому такий крок популістським.

Читати також:  Соціологи назвали виборчий рейтинг Вакарчука та Зеленського

Зазначається, що бізнес, підписуючи цивільно-правовий договір з ФОП, звільняється від сплати 22% єдиного соціального внеску з фонду заробітної плати працівників.

А ФОП 3-ї групи на спрощеній системі оподаткування сплачує до держбюджету тільки 5% від отриманих грошей і мінімальний місячний соціальний внесок (918 грн на лютий 2019 року).

Нагадаємо, Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко заявив, що обраний президентом України Володимир Зеленський має намір розпустити Верховну Раду.

Читати також:  "Вибори "П" про реакцію львів'ян на результати виборів, "Народ говорить"

Фото з вільного доступу

Syla.news

806 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up