Папа запросив до Ватикану керівництво УГКЦ, аби випрацювати стратегію Церкви стосовно України

Папа Франциск запросив главу Української греко-католицької церкви Святослава, членів постійного Синоду та митрополитів УКГЦ провести спільну робочу зустріч разом із ним та Ватиканською курією.

Про це передає Еспресо.TV з посиланням на прес-службу предстоятеля греко-католиків.

У делікатній та складній ситуації, в якій перебуває Україна, святіший отець Франциск вирішив запросити до Рима 5-6 липня 2019 року верховного Архиєпископа, членів постійного Синоду та митрополитів Української греко-католицької Церкви“, – мовиться в офіційному комунікаті Римської курії.

Як наголосив своєю чергою Святослав, в такий спосіб виявляється увга апостольської столиц у Римі до справ України.

Святіший отець хоче, щоб всі наші митрополити і члени постійного Синоду мали можливість особисто представити важливі питання життя церкви в Україні і за кордоном, які, на думку владик, є сьогодні найважливішими. Таким чином наша церква братиме участь в опрацюванні бачення та стратегії Ватикану стосовно Української держави та світової української громади“, – підсумував він.

Нагадаємо, раніше група католицьких священиків та вчених закликала єпископів оголосити папу Франциска єретиком.

Syla.news

407 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up