Із 11 лютого у школах Львівщини почнуть облаштовувати тимчасові пункти вакцинації від кору

“Мене вражає, що це трапилося в країні з такими розумними людьми”: представник США про спалах кору в України

Заступник міністра охорони здоров’я США Брет Джира в інтерв’ю «Голосу Америки» прокоментував поширеність кору в Україні, висловивши своє здивування кількістю хворих — «це як у слаборозвиненій країні».


«Ми знаємо, що Україна має найбільший спалах у світі — 72 тисячі випадків за останні 12 місяців», — зазначив Джира.

«Мене вражає, що це трапилося в країні з такими розумними людьми, які мають багато що запропонувати, у них новітні технології. І щоб вони мали 72 тисячі випадків, це як у слаборозвиненій країні. Мені дуже сумно навіть думати про тих дітей, які страждають або потрапляють у лікарні, у яких набрякає мозок. Які потенційно можуть померти від хвороби, якій можна запобігти», — додав він.

Представник американського МОЗу також прокоментував діяльність виконувачки обов’язків очільниці МОЗ Уляни Супрун, назвавши її «добре підготованою спеціалісткою».

«Я переконаний, що вона зараз робить те, що ми робили на її місці, — надає населенню правдиву інформацію», — сказав Брет Джира.

На запитання, чи правда, що до США кір привезли люди зі Східної Європи, зокрема України, Брет Джира сказав, що не може це ані підтвердити, ані заперечити.

«Але ми знаємо, що випадки кору у США походять від невакцинованих людей з тих країн, де кір дуже поширений», — сказав Джира.

Він також розповів, як у США протидіють кору. Окрім того, що федеральний уряд доставляє вакцини, він ще й розслідує джерела спалахів, відстежує контакти хворих, намагається простежити — як запобігти хворобі.

Syla.news

271 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up