Кум Путіна пояснив, чого той хоче від новообраного президента

Кум Путіна, глава політради партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктор Медведчук заявив, що новообраний президент України Володимир Зеленський повинен налагоджувати відносини з Російською Федерацією.


Про це він розповів на телеканалі “112 Україна“.

Це Україні треба, це Зеленському треба, це Зеленський повинен налагоджувати відносини, з різних причин, і я можу навести масу аргументів на користь цього, а не Москві думати, як це робити. Я не думаю, що в Москві висувають якісь критерії або думають про майбутнє, наскільки воно буде складним або простим у відносинах з новим главою держави“, – заявив Медведчук.

Він нагадав, що раніше в Росії вже заявляли про бажання відновлювати економічні відносини з Україною.

Це означає, що в Москві будуть дивитися на перші дії президента, якими вони будуть, що він буде не просто говорити, а що він буде робити. І в залежності від цього будувати відносини. Але я не думаю, що для Росії стоїть такий критерій, що вони тільки про це думають – буде їм складно або просто. Я думаю, що це не їхнє завдання. Це завдання більше України – питання взаємин з Росією“, – заявив Медведчук.

Нагадаємо, раніше Віктор Медведчук заявляв, що у випадку перемоги на виборах Зеленського, останьому варто чим по швидше укласти договір з Московою та відновити економічні стосунки.

Syla.news

583 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up