Два львівські храми буде реставровано

Християни у багатьох країнах переживають геноцид: заява британського МЗС

Кожна третя людина в світі стає жертвою переслідування на релігійному підґрунті, найбільше гонінь зазнають християни.

Про це йдеться в доповіді а підсумками дослідження, проведеного за розпорядженням Міністерства закордонних справ Великої Британії, передає BBC.

Дослідженням проводила комісія на чолі з єпископом Філіпом Маунтстівеном з міста Труро. За словами глави британського МЗС Джеремі Ханта, через політкоректність переслідування християн широко не висвітлюють.

У доповіді зазначається, що християн масово примушують покидати свої домівки, внаслідок чого християнство може бути повністю викорінене в низці країн Близького Сходу. Наприклад, серед палестинців християн залишилось 1,5% від усього населення, а в Іраку, де до 2003 року проживали 1,5 мільйона християн, зараз залишилося 120 тисяч.

«Дані вказують не тільки на те, що християн переслідують у все більшій кількості країн, але також, що гоніння стають все більш жорстокими. Можна сказати, що в деяких регіонах переслідування християн за своїм масштабом і характером впритул наблизилися до рівня, що відповідає міжнародним визначенням геноциду за класифікацією ООН», — наголосив єпископ Маунтстівен.

Провести це дослідження МЗС Великої Британії вирішило в грудні 2018 року після історії з християнкою Азією Бібі, яку спочатку засудили до смертної кари за образу ісламу, а потім скасували цей вирок. Після скасування вироку в країні розпочалися масові протести радикальних прихильників ісламу, а жінці погрожували вбивством.

Хант заявив, що британський уряд «проспав» переслідування християн у світі. Він додав, що ця доповідь і напади на церкви на Шрі-Ланці викликали шок.

Syla.news

269 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up