The Great Gatsby Party: як у Львові поєднали розваги з благодійністю

Артисти шоу-балету, музиканти та діджеї, леді і джентельмени – ці та інші зібралися в Будинку Вчених, щоб долучитися до благодійного вечора “The Great Gatsby Party”. Організатори масштабного дійства зібрали кошти на закупівлю обладнання у львівський пологовий будинок.   

Близько 250 осіб, які були одягнені в американському стилі 1920 років, смакували червоне ігристе, і танцювали під музичний джазовий супровід львівського гурту “GoldenBrass”. Ну і чим вам не кадри з легендарного фільму “Великий Гетсбі”?

Початок вечірки. Фото- Микола Стрелюк

“Організатори чудово відтворили амосферу тодішньої Америки 20-х років. Всі жінки та чоловіки були одягнені відповідно до заданого дрес-коду. Джазова музика та виставка картин, що відбувалася на другому поверсі ідеально доповнили тематику вечора”,- розповідає учасник гурту “GoldenBrass” Олександр Дедьо.

Гурт “GoldenBrass”. Фото-Микола Стрелюк

Гості побачили кік-степ у виконанні студентів Львівського національного університету імені Івана Франка. Також всі бажаючі змогли долучитись до майстер-класу з танцювальних напрямків лінді хоп та свінг, який проводили танцюристи клубу “Свінг Ап”.

Фото-Микола Стрелюк

Магія була присутня не тільки в атмосфері свята, а й в реальності. Найрізноманітніші фокуси та трюки презентував перед публікою ілюзіоніст Віктор Кучерган.

Куди ж без традиційної лотереї? Леді і джентельмени могли з легкістю випробувати свою удачу, купивши лотерейний квиток. І тільки справжні щасливчики потрапили до числа переможців. А їх було аж 25. Серед призів були: вечір в SPA, процедури в салоні краси, приватні заняття з тренером Pole Dance, політ на гелікоптері, та багато інших цікавих сюрпризів.

Дівчата в костюмах 1920 років. Фото-Микола Стрелюк

Родзинкою вечора та улюбленцем публіки став п’ятнидцяти кілограмовий торт.

15-кілограмовий торт. Фото- з відкритих джерел

Під час заходу відбувся благодійний аукціон, на якому продавались картини львівських художників: Вікторії Андрущак, Володимира Вовчка, Юліани Лавровської та Ростислава Капрухіна. Виручені кошти з яких скерують на закупівлю кардіомоніторів та інкубаторів для новонароджених дітей у львівський пологовий будинок №1.

Благодійний аукціон. Фото-Микола Стрелюк

“В нас організація складалась з різних блоків. Я відповідала за місце проведення , світлове оформлення , декор, кенді-бар, вітальні напої та шоу- програму. Було дуже цікаво шукати спонсорів і партнерів, всі пропонували хороші знижки чи взагалі погоджувались допомогти на безкоштовній основі. Нас всіх об‘єднали благі наміри. Інші члени клубу ще відповідали за піар , організацію аукціону та лотереї. Це перший масштабний проект, в нас було понад 250 гостей і всі прийшли стилізовано одягнуті, були дуже енергійні і насолоджувались моментом,”– підсумовує Юлія Бітнер, відповідальна за пошук коштів для реалізації проектів.

Юлія Бітнер. Фото-Микола Стрелюк

На завершення благодійного вечора оголосили двох переможців в номінаціях “Міс Дейзі” та “Містер Джей” (головні герої фільму “Великий Гетсбі”). Головна леді вечора отримала нагороду 5 000 грн на нову сукню, а містеру дісталась величезна пляшка елітного віскі.

Всі щасливі та задоволені. Головне, що встигли і розважатись, і долучитись до благодійності.

Солодке частування. Фото-Микола Стрелюк

Огранізаторами благодійної вечірки “The Great Gatsby Party” стала молодіжна організація Rotaract Club Lviv International.

Фото- з відкритих джерел.

Маргарита Пашкова для SYLA NEWS

 

1576 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up