Главою Приватбанку обрано математика з Праги

ПриватБанк закрив минулий рік з рекордними прибутками

ПриватБанк за 2018 рік отримав рекордний прибуток у 12,8 млрд грн із показником перевищення доходів над витратами у 45%.

Про це повідомляє прес-служба ПриватБанка.

Зростання чистих комісійних доходів за умов збільшення порівняно з 2017 роком операційних витрат усього на 14,7% забезпечило банку отримання рекордного за підсумками 2018 року прибутку в розмірі 12,8 млрд грн. При цьому за підсумками 2018 року ПриватБанк виявився одним з найкращих серед українських банків за показником перевищення доходів над витратами, що становив 45%“, – йдеться у повідомленні.

У фінустанові зазначили, що в 2018 році чистий комісійний дохід – прибуток від надання послуг та проведення банківських транзакцій – зріс у півтора рази: до 15,2 млрд грн. При цьому, за даними НБУ, ПриватБанк домінує на ринку роздрібних безготівкових операцій і забезпечує 42% чистого комісійного доходу всього банківського сектора.

Нагадаємо, за наслідками міжнародного аудиту, раніше, кредити колишнім власникам завдали ПриватБанку збитків на сотні мільярдів.

Syla.news

292 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up