Facebook пропонує банкам США поділитися фінансовими данами своїх клієнтів

Facebook планує платит користувачам за перегляд реклами

Facebook вивчає можливість винагороди користувачів за перегляд реклами.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на The Wall Street Journal.

Видання з посиланням на свої джерела зазначає, що виплати можуть здійснюватися у криптовалюті соцмережі, розробку якої інтернет-гігант обговорює з Visa і Mastercard.

Зазначено також, що розробку проекту, пов’язаного з впровадженням власної криптовалюти, Facebook веде понад рік. Він носить назву Project Libra. Так, за даними Bloomberg, платіжний засіб Facebook має являти собою стейблкоін – особливий тип криптовалюти, курс якої прив’язаний до курсу звичайної валюти. Це дозволяє мінімізувати волатильність цифрового активу.

Так, планується, що криптовалютою Facebook буде винагороджувати користувачів за активність. Отримувати гроші користувачі можуть за перегляд реклами, взаємодію з контентом або здійснення покупок через Facebook. У цьому плані нарахування криптовалюти буде аналогічним накопиченню балів лояльності на електронних торговельних майданчиках.

Нагадаємо, нещодавно представники соцмережі анонсували глобільні зміни у дизайні.

Syla.news

253 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up