У світі відзначають день свободи преси

У світі відзначають день свободи преси

У п’ятницю, 3 травня, відзначається Всесвітній день свободи преси.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Відомо, що його відзначають щорічно, починаючи з 1994 року, після проголошення Генеральною Асамблеєю ООН в спеціальній резолюції від 20 грудня 1993 року.

Також кожного року публікуються послання Генерального секретаря ООН з нагоди Всесвітнього дня свободи преси. Починаючи з 1997 року 3 травня за внесок в справу свободи друку щорічно присуджується премія ЮНЕСКО.

Читати також:  Час мас-медіа

Зазначається, що другого травня, виконувач обов’язків президента медіакорпорації Радіо Вільна Європа / Радіо Свобода Дейзі Сінделар виступила із заявою, у якій підкреслила на тому, що влада багатьох країн світу продовжує втручатися в діяльність журналістів та ставлять під загрозу їхню безпеку, в тому числі – в анексованому Росією Криму.

Нагадаємо, у червні минулого року, 19 червня львівські журналісти позмагалися на брейн-рингу “Що? Де? Коли?” і приємно провели час у дружньому колі.

Читати також:  На шість хвилин назад: чому в Європі відстають годинники

Фото DW

Syla.news

305 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up