У нафтопроводах східноєвропейських країн накопичилися мільйони тонн неякісної нафти

У нафтопроводах Росії, Білорусі, України та Польщі накопичилось близько 5 мільйонів тонн нафти із підвищеним вмістом хлорорганічних речовин. Росія досі не відновила повноцінне прокачування чистої від забруднювачів нафти.

Про це повідомляє “Громадське” з посиланням на “Інтерфакс”.

«За попередньою оцінкою, загальний обсяг нафти, яка не відповідає параметрам якості, в трубопроводах Росії, Білорусі, України та Польщі складає близько 5 мільйонів тонн», — повідомив головний інженер компанії «Гомельтранснафта Дружба» Андрій Вериго під час спілкування з журналістами.

Водночас Росія досі не відновила постачання незабрудненої нафти, придатної для переробки нафтопереробними заводами Білорусі та України.

«Наразі у трубопроводі на білоруській території й досі знаходиться нафта з перевищенням нормативу щодо вмісту хлорорганіки. Прокачка чистої нафти по «дружбі» не почалась», — повідомили у прес-службі державного концерну Білорусі «Білнафтохім».

Через відсутність чистої нафти білоруські НПЗ працюють на мінімальних потужностях, сама ж країна обмежує експорт нафтопродуктів, зокрема дизпального та бензинів.

Нагадаємо, що Україна повністю припинила постачання нафти трубопроводом «Дружба» через наявність у ньому забрудненої нафти.

Syla.news

327 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up