У Львові відбувається Модель Львівської міської ради

Молодь Львівщини спробувала себе в ролі депутатів міської ради в межах проекту Модель Львівської  Міської Ради, що відбувалася 2-3 травня. Ознайомилися з роботою у фракціях та процесами, що впливають на життя міста.

75 учасників проекту  розділили порівну на три фракції: «Екопоміч», «Українська інфраструктура» та «Блок приватних підприємців». Під час засідань вони вчилися працювати в команді, ухвалювати рішення й формували бюджет.

Олег Булак, учасник Моделі ЛМР, каже, що бачить себе політиком у майбутньому:

«Цікаво відчути себе на місці депутатів, про яких ми всі говоримо, але не знаємо, що вони дійсно роблять. Якраз на таких Моделях ми, молодь, можемо побачити, що значить бути депутатом, які його функції, обов’язки, чи дійсно це так легко і має стільки переваг, як ми бачимо зі сторони ми в межах Школи нового політикуму розробляємо різні проекти, їх реалізовуємо, щоб покращити свої навички».

Андрій Шевців, депутат ЛМР:

«Студентське братство Львова є дуже активним. Вони зробили сьогоднішню гру – Модель ЛМР. Молоді люди беруть у ній участь. Вони сформували політичні партії, фракції і будуть відстоювати у бюджеті міста, який вони будуть формувати, ті принципи і обіцянки, які вони будуть скеровувати до мешканців міста».

За словами депутата, у ЛМР з 2006 року  функціонує програма для молоді – «Перший кар’єрний крок» . Сьогодні багато учасників цієї програми, які прийшли студентами, є сьогодні керівниками управлінь, відділів, департаментів, заступниками міського голови. Вони пройшли свій шлях від стажування до державної служби і роботи для громади міста.

Читати також:  "Галочка в бюлетені – це право, за яке треба нести відповідальність", - організатори про "Час Свідомого Вибору"

Нагадаємо, організатори розповіли про Модель ЛМР: «Ми хочемо показати, що все у ваших руках, а не в руках якихось «сірих олігархів».

Ольга Мацьків

© SYLA NEWS

404 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up