“Це не колгоспні збори” – Коломойський про наміри Зеленського

Бізнесмен Ігор Коломойський прокоментував рішення новообраного президента Володимира Зеленського провести зустріч із представниками «великого, середнього і малого бізнесу».

Про це Коломойський розповів у інтерв’ю програмі «Наші гроші», оприлюдненому 2 травня, – передає Радіо Свобода.

«Збирати всіх разом – це утопія. Тобто, якщо ти хочеш з кимось спілкуватися, то спілкуйся один на один. З потужним бізнесом не спілкуються, як із колгоспом. Це не колгоспне збори. У кожного гроші люблять тишу, і не кожен буде розповідати про свої секрети», – наголосив олігарх.

Читати також:  "Вибори "П" про реакцію львів'ян на результати виборів, "Народ говорить"

Відомо, що Володимир Зеленський 2 травня анонсував зустріч із представниками бізнесу. Дата зустрічі поки не відома, однак, Зеленський зазначив, що вона відбудеться «найближчим часом».

«За мого президентства стосунки з підприємцями будуть прозорими. Більше жодних кулуарних переговорів, нічних візитів до АП і прихованих від суспільства домовленостей. Тому офіційно запрошую представників великого, малого та середнього бізнесу на зустрічі – вже найближчими днями. Розставимо всі крапки над «і», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, переможець президентських виборів Володимир Зеленський запросив представників великого, малого та середнього бізнесу на зустріч “найближчим часом”.

Читати також:  Стало відомо, як різні політичні сили ставляться до розпуску Верховної Ради

Фото Українська правда

Syla.news

594 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up