Розмитнення “євроблях” можуть продовжити ще на півроку: у ВР подали законопроект

Термін розмитнення автомобілів з іноземною реєстрацією можуть продовжити ще на 6 місяців.

Про це повідомляє Еспресо.

Відповідний законопроект №10263 вже зареєстрували у Верховній Раді України.

Зазначається, що автором законопроекту є народний депутат України Юрій Дерев’янко.

Відомо, що у законопроекті №10263 Дерев’янко пропонує відтермінувати введення в дію таких штрафів ще на півроку.

“Прийняття законопроекту дозволить зменшити вартість транспортних засобів, створить правові та економічні умови для реєстрації раніше ввезених на митну територію України автомобілів на іноземній реєстрації, та, як наслідок, знизить рівень соціальної напруги щодо цього питання”, – йдеться у пояснювальній записці законопроекту.

Нагадаємо, 25 листопада 2018 року набули чинності зміни до Митного кодексу. Відповідно до нової норми, українські власники чи користувачі автомобілів на іноземній реєстрації не зможуть перетнути кордон з Україною без сплати грошової застави у сумі, яку слід було б сплати за розмитнення.

Читати також:  Платіжні термінали потрібно встановити до 1 липня 2018 року

Додамо, 20 листопада власники автомобілів на іноземній реєстрації почали всеукраїнську масову акцію протесту.

У рамках безстрокової акції громадянської непокори: “За доступне авто!” було перекриття доріг, обмеження руху. 21 листопада Національна поліція попередила про плани розблокувати дороги. Відтак акцію призупинили.

Також 7 листопада вони провели акцію протесту в Києві.

8 листопада Верховна Рада України підтримала новий закон про “євробляхи”, що передбачає ряд змін для їх власників. А на Львівщині в рамках акції перекрили пункти перетину кордону з Польщею.

Читати також:  В Україні ліквідували понад 40% стихійних сміттєзвалищ

Також, зазначимо, водії нерозмитниних автомобілів 28 березня перекрили у Львові вул.Тадеуша Костюшка.  Представники організації “Авто Євро Сила” стояли з прапорами біля головного офісу Львівської митниці. Вони залишили свої автівки посеред дороги, заблокувавши рух по вулиці. На їхню думку, вартість розмитнення не повинна становити більше 40% від вартості автомобілі.

Фото – Волинь 24

Syla.news

1105 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up