Половина всієї води планети Земля потрапила із космосу - дослідники

Половина всієї води планети Земля потрапила із космосу – дослідники

Учені Університету Аризони провели дослідження, яке говорить на користь теорії про те, що значна частина води на Землі «прилетіла» з космосу.

Дослідження опубліковане в журналі Science Advances.

Учені дослідили зразки породи кам’яного астероїда Ітокава і знайшли там багато води, хоча донедавна він вважався «сухим».

Автори дослідження провели підрахунки і визначили, що за мільярди років астероїди, які падали на Землю, принесли із собою приблизно половину всієї води планети — близько 700 мільярдів мегатонн.

Читати також:  Американські вчені відкрили революційний спосіб лікування цукрового діабету

Учені вважають, що їхні розрахунки є підставою вважати дуже правдоподібною теорію щодо занесення води з космосу попри те, що поки вони дослідили лише один астероїд. Цей об’єкт складається з мінералів, багатих на кремній. Такі астероїди є одними з найрозповсюджених у Сонячній системі.

Дослідники вважають, що Ітокава утворився під час формування Сонячної системи. У 2005 році японський зонд «Хаябуса» сів на поверхню астероїда і взяв зразки породи. Апарат доставив їх на Землю в 2010 році.

Читати також:  Вчені шукають сліди поселення майя

Нагадаємо, вчені з’ясували, що в 2050 році від стійких до ліків хвороб може помирати 10 мільйонів щорічно.

Syla.news

368 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up