Розслідування трагедії 2 травня в Одесі не є ефективним – ООН

У Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні надали низку рекомендацій українській владі, а також Російської Федерації щодо розслідування вбивств і насильницьких смертей 2 травня 2014 року в Одесі .

Про це заявили спостерігачі Моніторинговій місії ООН з прав людини в Україні, повідомляє “Інтерфакс-Україна“.

“Генеральній прокуратурі – забезпечити ефективне, невідкладне, ретельне і неупереджене розслідування вбивств і насильницьких смертей, скоєних під час насильства 2 травня 2014 року в Одесі, і розглянути можливість передачі керівної ролі в розслідуванні від Головного управління Національної поліції в Одеській області Головному слідчому управлінню Національної поліції “, – йдеться в аналітичній записці Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні в частині рекомендацій уряду України, представленої в четверг в Одесі.

ООН рекомендує Національній поліції ефективно, невідкладно, ретельно і неупереджено розслідувати всі трагічні смерті із залученням старших слідчих з відповідним досвідом в слідчу гру а також забезпечити громадський порядок і безпеку всіх сторін, які беруть участь в судових розглядах.

Зазначається, що в ООН рекомендують головам судів першої інстанції надати пріоритетний статус судовим виробництвам, щоб забезпечити розгляд цих справ без необґрунтованих затримок.

Крім цього, в ООН заявили, що Російська Федерація, повинна забезпечити, щоб запити про екстрадицію щодо всіх підозрюваних у кримінальних виробництвам, які ховаються від слідства, розглядалися своєчасно, а також розглянути можливість надання міжнародної правової допомоги в розслідуваннях.

Нагадаємо, наприкінці березня, Радбез ООН схвалив резолюцію про боротьбу із фінансуванням тероризму. Одним із співавторів цієї резолюції стала Україна.

Читати також:  Україна здобула 36 медалей на універсіаді

Фото з вільних джерел

Syla.news

221 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up