Частина Львова залишилась без водопостачання

Рівне позбавили гарячого водопостачання на невизначений час

«Рівнетеплоенерго» оголосило про повне припинення централізованого гарячого водопостачання в місті з 1 травня через борги містян.

Про це йдеться на сторінці підприємства у Facebook.

Підприємство пояснює своє рішення «погіршенням економічної ситуації» через борги мешканців Рівного, а також «несподіваним підвищенням» ціни на газ від Нафтогазу на 15%.

«Виняток становлять споживачі, які отримують гарячу воду від котелень на твердому паливі. Це єдина наразі можливість продовжувати підігрів води у міжопалювальний період», — йдеться у повідомленні.

«Рівнетеплоенерго» обіцяє поновити центральне постачання гарячої води в місті «за позитивної динаміки сплати за отримані послуги», а також після «переведення необхідної кількості котелень на тверде паливо».

Читати також:  Вода для Криму: Влада хоче виконати вимогу Путіна - журналіст

Нагадаємо, в Україні набув чинності закон про житлово-комунальні послуги. Відтепер за несвоєчасну оплату комунальних послуг українцям будуть нараховувати пеню відповідно до договору.

Syla.news

326 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up