ДАБІ виявила нелегальну забудову у Львові та наклала штраф на ОСББ

ДАБІ виявила нелегальну забудову у Львові та наклала штраф на ОСББ

Державна архітектурно-будівельна інспекція у Львівській області виявила порушення у будівництві багатоквартирного будинку на вулиці Лемківській, 9А та шляхом судового процесу вимагає у керівника об’єднання співвласників багатоквартирного будинку виплатити штраф та демонтувати забудову, якої не було у початковому проекті.

На брифінгу головний архітектор Львова Юліан Чаплінський зазначив, будинок отримав містобудівні обмеження торік. що забудовники часто порушують норми вигляду фасадів балконів, які не можуть бути засклені. Також порушення часто стосуються добудов на горищі.

“Ми стали свідками, що на даху збудували дві “шпаківні… Дали ми сигнал в ДАБІ. Все ж таки ДАБІ жорстко штрафує за порушення будівельних робіт”, – заявив він.

Своєю чергою, керівник юридичного відділу Інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю Львова Святослав Кіндратів повідомив, що дві капітальні будівлі з газоблоків з‘явилися незаконно на даху будинку і їх не було у паспорті будівельних робіт.

Читати також:  Львів для світу чи для львів'ян? (Коментарі)

ДАБІ виявила нелегальну забудову у Львові та наклала штраф на ОСББ

“До моменту початку будівельних робіт дах був плоский. Дві будівлі, які з‘явилися є розміром 9 метрів на 12 метри, висота 3,3 метри. Будівлі є надзвичайно великі”, – сказав він.

У результаті ДАБІ винесла постанову накласти штраф на ОСББ “Елітний – Люкс” на суму близько 711 тисяч гривень та зобов‘язала керівника спілки будинку виконати приписи про усунення порушених умов будівництва.

Читати також:  Переможцями програми "Львів науковий" стали 10 науковців

Голова ОСББ будинку на Лемківській, 9 А Григорій Бойко, якого на брифінг не запросили, стверджує у коментарі журналістам, що обвинувачення ДАБІ є невмотивовані законом, адже ОСББ отримувала від міськради Львова дозвільну документацію на будівництво на даху.

“Я робив згідно з проекту, я не робив самобуд…Я рахую, що я в даній ситуації правий на 200 відсотків”, – сказав він.

Нагадаємо, вперше у Львові суд прийняв рішення про знесення самочинної забудови.

Також Верховна Рада заборонила встановлення сонячнх електростанцій.

Syla.news

734 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up