Бойовики “ДНР” і”ЛНР” відмовляються отримувати російські документи

Військовослужбовці “ЛНР” і “ДНР” з числа місцевих жителів намагаються уникнути отримання російського громадянства.

Про це повідомили в Головному управлінні розвідки Міноборони України.

“Військовослужбовці з числа місцевих жителів намагаються уникнути отримання російського громадянства через позбавлення права вільного виїзду на територію, підконтрольну Україні, та ризик високої імовірності відправки на “передову захищати інтереси Росії”, -йдеться у повідомленні.

Відомо, що російське окупаційне командування вживає заходів з прискорення отримання російських паспортів особовим складом з’єднань і частин 1-го (Донецьк) та 2-го (Луганськ) армійських корпусів Збройних Сил Російської Федерації.

Читати також:  У Мінську домовились про нове перемир'я

Зазначається, що бойовики розгорнули пропаганду щодо спрощеної процедури надання російського громадянства.

Водночас додають, що  до списків на оформлення російських паспортів входять тільки особи, в яких вилучено документи, що можуть служити для посвідчення особистості (паспорти, військові квитки, водійські посвідчення).

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що жителі тимчасово загарбаних росіянами окремих районів українських Донецької та Луганської областей зможуть отримати лише закордонні паспорти Російської Федерації з обмеженим терміном дії і без прив’язки до реєстрації всередині Росії.

Читати також:  У "ДНР" офіційно відмовились від української мови

Фото з вільного доступу

Syla.news

313 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up