Виставка “Взаємна дія”: а як ви розумієте сучасне мистецтво?

У Львівському палаці мистецтв триває виставка картин молодого художника Андрія Сагана “Взаємна дія”. Тут  представлено понад 25 полотен постмодерністської темати, які доповнив музичний проект “NAZVA”.“Взаємна дія” – перша масштабна виставка молодого митця. Її мета – показати світ через взаємодію різних ідей та винаходів.

Як пояснив художник Андрій Саган, назва виставки виникла не випадково.

“Я постійно спостерігаю за тим, як все у світі між собою взаємодіє. Мій друг написав музику про мої картини, відверто кажучи, він перевів мову живопису на музичний манер. Тому це ще раз підкреслює назву “Взаємна дія”. Поєднання музичного і художнього мистецтва в одне.”

Атмосферу виставковому дійству справді додала незвична музика. Музичний проект “NAZVA” написали Павло Гоц і Любомир Сопільник за сюжетами робіт митця.

Серія картин “Віруси”

На виставці презентована серія картин “Провідники”. В картинах із цієї серії поєднанні різні стильові течії: абстрактний експресіонізм, елементи поп-арту, супрематизм, тобто мистецькі течії, що з’явились після 1900 років.

“Головний елемент на картині – це цитування книги “Точка та лінія на площині” Василя Кандинського. Гарно підійде для пояснення цитата з його книги: “Все починається з точки. Королівство точки – нескінченне. Точка в нашому уявлені є тісним і єдиним в своєму роді зв’язком мовчання і мови. Лінія – протилежність точки. Лінія – це слід від точки, яка переміщається. Вона виникла з руху, а саме, в наслідку знищення вищого, замкненого в собі спокою точки”. На картині лінія починається чітко з точки, тому в цій серії мої роботи є символом енергії переміщення.”- коментує Андрій Саган.

Серія “Провідники”
серія “Провідники”
серія “Провідники”
серія “Провідники”
серія “Провідники”
серія “Провідники”

“Саме ідея взаємодії елементів лягла в концепцію написання серії полотен представлених на виставці”, – додає митець.

Виставку “Взаємна дія” навіть відвідали й відомі мистецтвознавці – фотохудожник Сергій Смірнов, художник Роман Хрущ, скульптор Антон Лубій.

Експозиція картин буде тривати до 10 травня.

Фото – Syla News

Маргарита Пашкова для Syla News.

 

 

 

 

 

----------------------

Коментувати

465 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up