Зеленський може не взяти участь у дебатах

Волкер поділився, що може бути, якщо Зеленський поступиться Росії

Ставлення українців до Зеленського дуже швидко стане негативним у разі, якщо майбутній президент України  вирішить досягнути врегулювання на Донбасі, відмовившись від частини територій на користь Росії.

Про це заявив спецпредставник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер, передає “Європейська правда” із посиланням на ліберальне угорське медіа Valasz Online.

“Зрозуміло, що ставлення до Зеленського зміниться дуже швидко, якщо він запропонує зробити це (віддати частину територій – Ред.). Він, по суті, сказав протилежне. Він сказав, що буде наполягати на повному відновленні суверенітету та територіальної цілісності України, і він підтримує процес, який вже триває для цього”, – заявив Волкер.

“Інакше він дуже швидко налаштує людей проти себе”, – додав дипломат.

Читати також:  Інавгурація Зеленського може відбутися не скоро-Данилюк

Волкер вважає, що сторонам потрібно розвивати пропозицію про надсилання на Донбас миротворчої місії ООН, бо це “найкращий шлях вперед”.

“Україні необхідно продовжувати розвивати економічні, політичні реформи, реформи сектору безпеки та стійкість як країни. Ми сподіваємося, що ефективний процес припинення війни на сході можливий, що Росія може забезпечити мир, але чи зробить це Росія чи ні, все одно потрібно допомагати Україні стати успішною і стійкою країною”, – наголосив Волкер.

Нагадаємо, новообраний президент Володимир Зеленський заявив, що починає конкурс на посаду речника президента України.

Читати також:  "Вибори "П" про запитання до кандидатів у президенти, "Народ говорить"

Фото з вільного доступу

Syla.news

328 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up