Відтепер українці зможуть зберігати номер при зміні оператора

Відсьогодні в Україні запустять нову телекомунікаційну послугу, що дозволить абонентам вільно змінювати оператора та при цьому зберігати власний абонентський номер.

Про це повідомляє Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

Відомо, що рішення комісії визначило організацію, яка здійснює централізоване технічне адміністрування персональних номерів та перенесених абонентських номерів (Адміністратор ЦБД). Ним стало державне підприємство «Український державний центр радіочастот».

Читати також:  У Львові змінять рух деяких трамвайних маршрутів

Нацкомісія зазначає, що оператори мобільного зв’язку провели роботи з дообладнання власних мереж та побудували локальні бази даних перенесених номерів, здійснили їх налаштування та тестування технологічних процесів, а також  провели дослідну експлуатацію процесу надання ППН спільно з Адміністратором ЦБД.

Також у повідомленні йдеться, що таке впровадження дозволить споживачам вільно обирати мережу оператора РМЗ для отримання телекомунікаційних послуг із збереженням номера, сприятиме розвитку конкурентного середовища та підвищенню якості послуг, а також ще на крок наближає Україну до виконання угоди з Європейським Союзом.

Читати також:  З 1 травня відбудуться зміни щодо номерів телефону

Нагадаємо, у квітні стало відомо, що починаючи з наступного місяця в українців буде можливість змінювати свого оператора без зміни номера телефону.

Фото з вільного доступу

Syla.news

249 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up