У Японії напередодні зречення імператора відбувся замах на життя його єдиного внука

У Японії напередодні зречення імператора відбувся замах на життя його єдиного внука

Невідомий, переодягнений у форму поліцейського імператорської гвардії, намагався вбити 12-річного принца Хасіхіто, племінника нового імператора Японії.


Таку інформацію оприлюднило японське інформаційне агентство Kyodo news.

Чоловік 40-45 років, переодягнувшись у форму співробітника служби охорони, яка працює в елітній школі і дитячому садку при університеті Отяномідзу, пройшов в клас, в якому навчається 12-річний принц Хісахіто, син молодшого брата імператора, принца Акішіно, та єдиний прямий спадкоємець імператорського трону, так як новий імператор Нарухіто не має синів.

Чоловік скотчем закріпив вістрями вгору два ножа між партою принца Хісахіто і партою його сусіда. Ножі були закріплені так, що з боку їх було не видно, а при спробі сісти за парту, вони могли б завдати глибокі рани дитині. Завдяки щасливому випадку вчитель вирішив в цей день провести два останніх уроки на свіжому повітрі. Ножі виявив співробітник школи-прибиральник, який прийшов в клас в кінці навчального дня, перед тим, як діти увійшли забрати свої речі з класу. Прибиральник негайно викликав поліцію.

За даними видання “The Japan Times“, всередину шкільного корпусу зловмисник проник, зв’язавшись зі службою безпеки школи по інтеркому і назвавши кодове слово, яке змінюється щодня. Цей факт на думку поліції виключає “випадковість” інциденту. Пересування всередині класної кімнати зафіксовані відеокамерами, але на них не можна розрізнити обличчя.

Syla.news

794 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up