«Ми хочемо показати, що все у ваших руках, а не в руках якихось «сірих олігархів» – організатори про Модель ЛМР

Студентські братства ЛНУ ім. Івана Франка та Львівщини вперше організовують Модель Львівської міської ради. Вона відбуватиметься 2-3 травня.  Учасники спробують себе в ролі депутатів, проведуть пленарні та фракційні засідання ЛМР та побачать, як усе це функціонує зсередини.

Як зазначають організатори,  під час проекту охочі зможуть зрозуміти, як працює система самоврядування, і як можна впливати на життя громади і суспільства власними силами.

«Ми хочемо показати, що все можливо, все у ваших руках, а не в руках якихось «сірих олігархів» і нереальної системи. Якщо в тебе є ціль, мета, бажання, а головне – ініціативність і ентузіазм, то місто, яке бачиш навколо себе, ти можеш творити сам. Нічого неможливого немає», – каже один з організаторів Антон Кузовкін.

Жодних вікових обмежень для учасників немає.  Брати участь в проекті можуть студенти, школярі, просто соціально активні люди, які мають бачення майбутнього і суспільства, у якому вони хотіли б жити.  Зареєстровано 75 активних анкет.

«Були схожі проекти Моделі міської ради і в Києві, і в Івано-Франківську. Власне,  у Львові це вперше. Але буквально два тижні тому відбувалася Модель ООН, до того була Модель засідання Ради ЄС. Подібні заходи в Україні відбуваються досить часто. Мені здається, саме на них  формуються нові обличчя та ініціативні політики, яких ми будемо бачити наступні 10-15 років», – зазначає Кузовкін.

Борис Пошивак коментує обізнаність молоді в роботі структур місцевої влади: «Для більшості молодих людей це незрозуміло, це взагалі якийсь «темний ліс». Ми робимо проект для того, щоб показати, що це необхідно, корисно, що це інструменти прямої демократії . Хочемо показати як працює місто, інституції, депутати, для чого вони взагалі».

Нагадаємо, у Львові відбулася V Всеукраїнська модель ООН.

Читати також:  Трамп погодився на зустріч з Кім Чен Ином

Ольга Мацьків

© SYLA NEWS

503 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up