Львівщина прийме Міжнародний фестиваль співаної поезії

Упродовж 14-20 травня в області відбудеться І Міжнародний фестиваль співаної поезії «Lviv Music & Poetry Week». Фестиваль охопить місто Львів, Жовківський, Сокальський, Городоцький, Самбірський, Миколаївський, Дрогобицький, Пустомитівський райони Львівської області. 

Як повідомили у прес-службі Львівської ОДА, проект спрямований на вирішення проблеми відсутності у творчої молоді – учнів і студентів достатньої кількості значимих майданчиків для представлення результатів своєї творчості, їх оцінки та визнання.

У рамках фестивалю відбудеться відкриття Міжнародної виставки-конкурсу акварелі «Акварельні монологи» та студентський конкурс з графічного дизайну — створення екслібрісів за мотивами творів Миколи Лукаша.

Відкриття ІІ Міжнародного фестивалю співаної поезії «Lviv Music & Poetry Week» відбудеться у Львівському органному залі за участі доцента кафедри перекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура ЛНУ ім. Івана Франка Валентини Савчин — дослідниці творчості Миколи Лукаша та концерт композитора, музиканта і виконавця Ігоря Якубовського на слова Миколи Лукаша.

Нагадаємо, у мікрорайоні Сихів покажуть 3D-мапінг на стінах храму.

Syla.news

345 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up